Ağalar Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ağalar Hoşgeldiniz

`·.,¸¸,.·´¯Forum Ağalarının Yeni Mekanı`·.,¸¸,.·´¯

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Temel yemekte

2 posters
YazarMesaj
aToM_XlS
Admin
Admin
aToM_XlS

Temel yemekte Empty
MesajKonu: Temel yemekte   Temel yemekte Icon_minitimePaz Kas. 26, 2006 2:03 am

Temel bir gün kız arkadaşı ile yemege gitmiş , garson menuleri almış ve on onbeş dakika sonra yemek gelmiş. Temel ve kız arkadaşı bir guzel yemeklerini yerken kız arkadaşından tuzluğu istemiş ve tam yamağine tuz atıyormuşki ( bir ayın bitişindeki numarayı hatırlatırcasına tuz döküyormuş) bu arada karşı masadaki kıza gözü takılmış ve kızın erkek arkadaşı da temeli farkedince doğrudan temelin yanına gitmiş ve sen diyerek
-sen neyine güvenerek benim kiz ar kadaşıma öyle bir hareket yapabiliyorsun demiş.
Temel şaşkınlık içinde
-vallahi ben ne yaptımki sadece yemeğime tuz döküyordum demiş
ve bunun üzerine adam çok kızarak temeli bir güzel dövmüş temel sonra tuvalete gitmiş tam o sırada bi adamında kendisi gibi dayak yediğini ferketmiş ve merekla sorarak
-hayrona arkadaşım sende yemeğe tuz atarkenmi dayak yedin demiş. adam şaşkınlıkla
-hayır ama yaklaştım tam patateslerimin üzerine ketçap dokmeye çalışıyordum bir elimle ketcebı tutup öteki elimle üzerine vuruyordum işte bu sebepten dayak yadim demiş
https://atom.superforum.fr
*GÖKHAN*
Co-Admin
Co-Admin
*GÖKHAN*

Temel yemekte Empty
MesajKonu: Geri: Temel yemekte   Temel yemekte Icon_minitimeSalı Kas. 28, 2006 10:03 am

çok güsel saolasın

Temel yemekte
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-