Ağalar Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ağalar Hoşgeldiniz

`·.,¸¸,.·´¯Forum Ağalarının Yeni Mekanı`·.,¸¸,.·´¯

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Futbol konuşacak

YazarMesaj
CRUEL
Moderatör
Moderatör

Futbol konuşacak Empty
MesajKonu: Futbol konuşacak   Futbol konuşacak Icon_minitimeC.tesi Ara. 02, 2006 11:30 am

Gerets, F.Bahçe maçı öncesi istatistiklerin aleylerine olmasının hiçbir önemi olmadığını belirterek, "Kadıköy’deki şanssızlığımızı yeneceğiz" dedi.

Gerets, F.Bahçe maçı öncesi istatistiklerin kendileri aleyhine olmasının hiçbir önemi olmadığını belirterek, "Kadıköy’deki şanssızlığımızı yeneceğiz" dedi. Yılın son derbisi geldi çattı. İki ezeli rakip Fenerbahçe ile Galatasaray, yarın Şükrü Saracoğlu Stadı’nda kozlarını paylaşacak. Bu kritik derbi öncesi sorularımızı yanıtlayan sarı kırmızılıların teknik patronu Erik Gerets ile yardımcısı Erdal Keser, yarınki maçtan galibiyetle ayrılacaklarını iddia ettiler.
Gerets, takım olarak Fenerbahçe derbisinin önemini bildiklerini, günlerdir bu karşılaşmayı beklediklerini vurgulayarak, "Bu maç için ekstra bir motivasyona gerek yok. Ben ve yardımcılarım ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Futbolcularıma bir şey söylemeye zaten gerek yok. Onlar bir haftadır bu maçı kafalarında oynuyorlar. Ben takımıma çok güveniyorum ve Kadıköy’de en kötü ihtimalle beraberlik alacağımızı düşünüyorum" diye konuştu.

Şemsiyeyi çevireceğiz

Gerets, bu maç öncesi istatistiklerin Fenerbahçe’yi favori göstermesinin hiçbir önemi olmadığını da belirterek, "İstatistiklerin aleyhimize olması bizi ilgilendirmez. Sahada rakamlar değil, takımlar konuşur. Her şeyin nasıl bir başlangıcı varsa, sonu da vardır. Kadıköy’deki şanssızlığımızı bu kez yenip, şemsiyeyi tersine çevireceğiz" ifadesini kullandı. Fenerbahçe’nin tüm özelliklerini futbolcularına anlattığını vurgulayan Gerets, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Fenerbahçe takımını ezberledik. Onlardan korkmuyoruz. Fenerbahçe’nin İspanya’dan yorgun dönecek olması bizim için büyük avantaj. Bunu iyi kullanabilirsek galibiyete uzanırız. Hep söylediğim gibi, çok yetenekli oyunculara sahibim. Maçın kaderini her an değiştirebilecek çok sayıda futbolcumuz var" dedi.

Futbol konuşacak
1 sayfadaki 1 sayfası