Ağalar Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ağalar Hoşgeldiniz

`·.,¸¸,.·´¯Forum Ağalarının Yeni Mekanı`·.,¸¸,.·´¯

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

önlem wanted !!!!!!!!!!!!!!!!!

YazarMesaj
MYASKIW

MYASKIW

önlem wanted !!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: önlem wanted !!!!!!!!!!!!!!!!!   önlem wanted !!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 02, 2006 12:43 am

zonguldaklı bir beşiktaş taraftarı olarak öncelikle alınan sonuçlara son derece üzülüyorum.çocuklarımı beşiktaşlı yaptığım için bazen üzülüyorum. ben kahroluyorum ilerde onlar daha çok kahrolacak gibi geliyor bana.beşiktaş öncelikle hakem sorunlarını halletmeli neden hakemler bizle uğraşıyor yıllardır, hiçmi beşiktaşlı kalmamış hakem camiasında.yani demek istediğim aslında tarafsız neden değil bu hakemler içlerindeki beşiktaş düşmanlığını nasıl bertaraf edebiliriz.futbolcu hakem korkusundan ürkek oynuyor tabiki bu da orta sahayı rakip takımlara kaptırmamıza sebeb oluyor.futbolcu sakatlanıyor sahip çıkan yok. rakip tekme tokat saldırıyor hakem seyrediyor yöneticilerde çıt yok. futbolcu ne yapsın.ondan sonra durmadan transfer. paralara yazık. real madriti satın alsak inanın şampiyon olamayız yapmazlar.
saygılarımla:24[1].gif: döverim döverim döverim döverim

önlem wanted !!!!!!!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası