Ağalar Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ağalar Hoşgeldiniz

`·.,¸¸,.·´¯Forum Ağalarının Yeni Mekanı`·.,¸¸,.·´¯

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

japon yapıştırmış

2 posters
YazarMesaj
CASUS
Admin
Admin

japon yapıştırmış Empty
MesajKonu: japon yapıştırmış   japon yapıştırmış Icon_minitimeÇarş. Kas. 29, 2006 10:13 am

Bir gün genç bir çift evlenir ve damadın evi olmadığı için babasının evinde kalır. Babasının evinde de annesi ve 10 yaşındaki kız kardeşi de varmış. Genç çift gerdeğe girmiş ve sabah oldugunda damadın babası kahvaltıya inmelerini beklemiş. Fakat saat 11 olmuş kimse inmemiş. Ufak kardeşi de, "Ben niye inmediklerini biliyorum." demiş. Babası da "Sus senin aklın böyle şeylere ermez." demiş. Saat 16 olmuş yine odadan çıkan yok. Babası yine merak etmiş, kız kardeş de yine "Ben biliyorum" demiş fakat babası "Sen sus" demiş ve saat aksam 8 oldugunda yine odadan çıkan olmayınca kız kardeş yine "Baba vallahi ben biliyorum" demiş. Babası da artık meraktan çatladığı için "Söyle bakalım, niçin inmiyorlar?" demiş. Kızda; "Akşam abimle yengem gerdeğe girerken, yengem benden krem istemişti. Bende yanlışlıkla japon yapıstırıcısı vermişim..."
Mujuxx
Yeni Üye
Yeni Üye
Mujuxx

japon yapıştırmış Empty
MesajKonu: Geri: japon yapıştırmış   japon yapıştırmış Icon_minitimeÇarş. Kas. 29, 2006 10:15 am

ahahahahahah allah kimsenin başına vermesin
https://atom.superforum.fr

japon yapıştırmış
1 sayfadaki 1 sayfası