Ağalar Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ağalar Hoşgeldiniz

`·.,¸¸,.·´¯Forum Ağalarının Yeni Mekanı`·.,¸¸,.·´¯

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GerÇEk GeyiK iNSanLARdaN Ve KoMEdidEN BahSEdeLiM...!! FHotol

YazarMesaj
CASUS
Admin
Admin

GerÇEk GeyiK iNSanLARdaN Ve KoMEdidEN BahSEdeLiM...!! FHotol Empty
MesajKonu: GerÇEk GeyiK iNSanLARdaN Ve KoMEdidEN BahSEdeLiM...!! FHotol   GerÇEk GeyiK iNSanLARdaN Ve KoMEdidEN BahSEdeLiM...!! FHotol Icon_minitimeÇarş. Kas. 29, 2006 8:14 am

gerçek olan ve benim gerçekten dostum olan insanlardır bunlar , kadir mesala 1999 da 4.cü sınıfta yanına oturdum ( keşke oturmaz olaydım Razz ) ozamandan bu zamana hala canciğer kardeşiz ,
selo belkide en yeni arkadaşlarımdan 1.5 sene oldu tanışalım ama önceden tanıyordum ama samimi deildik sıra onda onuda severim yalan yok ama az dedikodusunu yapmazsam olmaz o zaman geyiğin tadı tuzu kalmaz
neyse
iştehh bizim bu seloyla samimi olmamızın sebebi ben okulu bıraktım gecen sene ve o beni calıstıgı mağzaya aldırdım tabi bebek araç gereç işindeyiz ama lüx magza allah için sanayilerde süründürmedi beni , ve o tam bir serepsizin biri siz anladınız işte o cok kendini boyle yanımızdayken hep patron gibi görür biz onu bekleriz saatlerce bile olsa sonucda arkadasımız o bakımdan ayıp olmasın dıye ama bu bizi yemin ediom 10 dk bile beklemez hemen çeker gider bide onu bunu bırakın karı gibide kırışır çünkü bu ağa ya ona yakışmaz beklemek , olm sende allahın kulusun bizde ama gel bunu celo ya anlat
sonra birgün bunun kız arkadası ben celo gezioruz ilk o gun tanıstım ve 3 gun gezdık 3.cü gün kız bana geldı manus dedi ben sana asık olmaktan korkuyorum dedi bende olabilir dedim sonra ne oldu bitti biz cıktık bu kızla neymiş ben kavakmışım olm senin kız sağlam kundura değilse benım ne sucum var sonra bu o kızla cıkarken bana hava atardı evıne gıttım yaladım yuttum ayakları bılırsınız ama yalan degıl gercekten yaptı , sonra ben bunu hergun alıordum tabı kız kuran kursuna gıdıom dıye cıkardı ve bız parkta kair, celo ve o kız otururduk ben kızı celonun karsısında opmeler felan tabı sakasına kızdırmak için sonra bir gun ne oldu benim aklıma şeytan girdi ve eve attım gerisini anladınız ondan sonra bırsey oldu bitti biz küstük celoyla, yani ben artık selam vermek ıstemıordum simdi isim bittiya kızla onlada bıttı sanıom neyse 2 ay geçti sonunda gıttım barıstım anladımkı bu hayattakı varlık sevgılı felan degıl dostluk arkadaslık kardeslıkmıs.... bu bitti
sonra bu kadir çip i benim kıza sulanıor megersem zaten asıkmıs ama bende tagmıorum kızı yanı acıkcası sevmıordum , bıde bana gelıp dese manus ben bu kızı sevıom yok sylemıorda allahalla neyse kız yurtdısından gelmıstı son gun yanındaydık bu kızın ablası takvım kagıdına tutuor benım kızın adına kadire teklıf yolluyor sonradan acıklaıor felan kadişr gelior dıorkı bana cıkıımmı bende cık dedım sonra bana geldıp demezmı ben bu kıza senle cıkarkende asıkdım dıye uff nasıl oldum bır bılsenız haa kıskandıgımdan felan degıl sadece ona asık olduu halde ben o kızla cıktım dıye ... sonra bu kızın ablası bıraz demeyım aslında bayaga bır bozuk bır ınsan 2 yuzlu demek iltifat olur 5 yuzlu bu kız neyse yawsss ondan bahsetmek istemiyorum ,,, o digeri celonun arkasındakı oglan furkan bizim mahallenin adamı kendısını severım bılgısayardan ıyı anlıyan bırısıdır belkıde bu yuzden bana ıı bırısı olarak gelıor
amaan bızım hıkayelerı anlatsak bitmez başına gelen olduysa anlatsın vallaha sıkılmadan okurum ( benı sıkılmadan okuyanları tabikide )

GerÇEk GeyiK iNSanLARdaN Ve KoMEdidEN BahSEdeLiM...!! FHotol
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-